FFF

Visas mokyklas (įskaitant ir profesines), vykdančias bendrojo ugdymo programą ir norinčias dalyvauti AI platformos veikloje 2020-2021 m. m., kviečiame rengti paraiškas savivaldybių organizuojamiems NVŠ veiklų finansavimo konkursams. 

ŠMSM savo 2020 06 02 įsakymu savivaldybėms skyrė 2.5 mln. EUR vaikų vasaros stovykloms ir kitoms NVŠ tęstinėms veikloms finansuoti konkurso būdu. Dar daugiau,  2020 07 06 ministerija pranešė apie papildomo 5,5 mln. EUR finansavimo skyrimą. Tai yra išties rekordinis NVŠ finansavimas, ir yra labai svarbu, kad šios lėšos tektų ne tik vasaros stovykloms, bet ir NVŠ veikloms 2020 m. rudenį-žiemą, o viena iš tokių veiklų - darbas VGTU "Ateities inžinerijos" nuotolinio ugdymo platformoje. 

Raginame visas mokyklas, jau dirbančias AI platformoje, ir dar neisitraukusias į šią veiklą, skubiai kreiptis į savo savivaldybės administraciją, išsiaiškinti konkurso sąlygas ir pateikti savo paraišką. Tokio projekto tipinę sąmatą sudarytų išlaidos medžiagoms, priemonėms ir paslaugoms, kurios reikalingos mokinių kūrybiniams darbams, makinių pavežėjimui į kontaktinių renginių vietas bei maitinimui renginių metu, taip pat mokytojų - projektinių darbų vadovų ir konsultantų simboliniam darbo užmokesčiui. 

Jei kiltų klausimų - mielai padėsime. Kreipkitės el. paštu ateitin@vgtu.lt arba telefonu (8 618) 80420.

Iki susitikimo AI platformos veiklose!

AI platformos komandos vardu - koordinatorius dr. Henrikas Mykolaitis

tel. (8 618) 80420