MOKYKLŲ PUSLAPIAI

 

Šiame kataloge kiekviena AI platformoje registruota mokykla, 2020-2021 m.m. atliekanti AI projektinius darbus (PD), turi savo puslapį. Puslapio viešojoje dalyje "Informacija visiems" talpinama visiems svetainės lankytojams skirta informacija apie mokyklos AI veiklą bei pasiekimus, o "darbinė" dalis yra skirta dabartinei projektinei veiklai: joje mokslo metų pradžioje mokytojai - PD vadovai joje įregistruoja suplanuotus atlikti darbus, o darbų eigoje juos atliekantys mokiniai nuolat fiksuoja  informaciją apie savo veiklą ir rezultatus. Mokyklos puslapyje gali būti dedama ir kita susijusi mokyklos veiklą viešinanti informacija. Puslapį tvarko mokytojas - mokyklos AI koordinatorius (įprastai, vienas arba du).

Visus puslapius bei jų informaciją tvarkančius mokytojus ir mokinius kviečiu susipažinti su jiems skirtomis rekomendacijomis, pateiktomis Metodiniame puslapyje. Taip pat kviečiame ten esančiame Apskritajame stale pareikšti savo nuomonę, klausimus bei pasiūlymus dėl efektyvesnio Mokyklų puslapių naudojimo ir dėl būdų visos AI platformos veiklos gerinimui. 

Jei dėl Mokyklų puslapių tvarkymo kyla skubių klausimų, prašau nedvejojant kreiptis į mane Moodle žinute, el. p. ateitin@vgtu.lt arba tel. 861880420, išsiaiškinsime. 

Dėkoju už bendradarbiavimą ir linkiu sėkmės.

AI platformos koordinatorius dr. Henrikas Mykolaitis