ANDROID MOBILIŲJŲ ĮRENGINIŲ PROGRAMAVIMAS

 

Kviečiame prisijungti prie Android programavimo kurso! Pradėkite nuo 5 pirmų pamokų ir išmokite viską nuo pačių pradžių ir jokių pagrindų nereikia, nes viską išmoksime kartu! Susipažinkime vaizdo įrašo pagalba :) 

 

 

 

Tematika apima šias ugdymo sritis: JAVA programavimo kalbos pagrindai, Android operacinės sistemos ir išmaniųjų įrenginių analizės pagrindai, mokymasis dirbti su Android Studio programine įranga, naujos Android programėlės algoritmo ir dizaino kūrimas, programėlės kodo rašymas, programėlės testavimas ir programėlės pristatymas.

Mokinio savarankiško darbo tipinė užduotis – pagal savo sumanytą temą sukurti Android programėlę JAVA programavimo kalba, naudojant Android studio įrankius, taip pat šios platformos, mokyklos ir savo turimus išteklius. Užduotį galima išplėsti parengiant siūlomos programėlės, kaip paslaugos idėjos, verslo planą, tam naudojantis "Verslo plano rengimas Canvas metodu" modulio galimybėmis.

Tematikos mokomoji metodinė medžiaga yra pateikta žemiau ir yra prieinama AI svetainės registruotiems naudotojams, o papildomą informaciją ir konsultacinę pagalbą teikia tematikos konsultantai Dovilė Kurpytė, el. paštas dovilė.kurpyte@vgtu.lt , ir Mantas Lipnickas, el. paštas mantas.lipnickas@vgtu.lt .

Sėkmės kūrybiniame darbe!

  

 

ŠIOS IR VISŲ KITŲ AI TEMATIKŲ 2020-2021 M. M. INFORMACINIUS PLAKATUS GALIMA PAMATYTI ČIA, O INFORMACIJĄ APIE NAUJŲ DALYVIŲ REGISTRAVIMĄSI - ČIA