Temos struktūra

 • AI VEIKLOS IR REZULTATAI

  Sveiki, visų mokyklų visų projektų visi mokiniai ir jų mokytojai bei labai pagarbiai - visi Gerbiamieji Dėstytojai, projektų sumanytojai ir kūrėjai!

  Tauragės Žalgirių gimnazijos gausi projektinė mokinių ir mokytojų komanda džiaugiasi suteikta galimybe papasakoti, kokiomis projektinėmis veiklomis esame įsitraukę mes, pasmalsauti, kuo gyvena kitų mokyklų mokiniai, pareklamuoti savo mylimą Žalgirių gimnaziją ir tokiu būdu perduoti geriausius kūrybinius palinkėjimus visiems Jums.

  Šiuo metu Žalgirių gimnazijos komandoje 34 mokiniai ir 5 jų mokytojai jau dirba 9 projektinių darbų veiklose. Be to, po labai įdomių kūrybinių dirbtuvių, kurios vyko gimnazijoje 2019-12-06, prie mūsų prisijungė po komandą iš Tauragės Šaltinio progimnazijos ir Tauragės Aušros progimnazijos.  Net 5 VGTU dėstytojai skyrė mums savo laiką ir žinias, kad darbas dirbtuvėse būtų kūrybiškas ir įdomus. Darkart nuoširdus ačiū Jums!

  Tokiu būdu iš viso šiomis dienomis vykdome 11 projektinių veiklų su 42 8-11 klasių mokiniais ir 8 mokytojais.

  Tikimės gimnazijos puslapį vėliau pildyti nauja informacija apie tai, kaip mums sekasi (ar nesiseka :)). Kaip bebūtų, kūryboje, kaip ir gamtoje, nedaug tiesinių kelių, vis labiau vingiuoti ar kampuoti, o netikėti posūkiai ar nuotykiai ir sudaro įsimintiniausias akimirkas. 

  Tad iki kitų susitikimų - tinklapiuose ar VGTU rūmuose!