Temos struktūra

 • 2019 m. Pavasario sesijos dalyvių ir projektinių darbų registracija

  Norinčiuosius dalyvauti sesijoje prašome užpildyti dalyvių registracijos anketą (tos pačios mokyklos mokytojams ir mokiniams rekomenduojame pildyti vieną anketą, tačiau galima ir kelias, tik svarbu, kad jų informacija nesidubliuotų). Norinčiuosius pristatyti savo darbą prašome užpildyti darbo registracijos anketą - atskirai kiekvienam pristatomam darbui. Svarbu: prieš pildant anketas maloniai prašome įsiregistruoti AI platformoje su savo paskyra.

  Rekomendacijos darbų pristatymui pridedamos. Atkreipiame dėmesį, kad norintieji pasigaminti savo darbo A2 formato plakatą, jo išbaigtą PowerPoint maketą turės atsiųsti iki gegužės 6 d. Viena iš galimų plakato maketo formų pridedama; galima susikurti ir originalios formos maketą, tačiau jame turi būti VGTU, LMA ir mokyklos logotipai, taip pat informacija apie ES dalinį finansavimą (mėlyna juosta apačioje). 

  Kilus klausimams prašome kreiptis el. paštu ateitin@vgtu.lt, o neatidėliotinais atvejais - telefonu 861880420.

  Iki susitikimo Pavasario sesijoje,

  "Ateities inžinerijos" komandos vardu - Henrikas Mykolaitis

  PAPILDYTA 2019 05 15:

  Žemiau pateikiame patikslintą renginio programą. Pirmojoje renginio dalyje visi autoriai turės galimybę pristatyti savo darbo esmę ir pademonstruoti jo rezultatus vertinimo komisijoms ir visiems dalyviams. Popietinėje dalyje vyks žodiniai darbų pristatymai, kurių metu kiekvienos mokyklos atstovai - darbų autoriai ir jų vadovai mokytojai - galės pristatyti tiek bendrą savo mokyklos veiklą ir rezultatus, tiek sesijoje pristatomus darbus. Mokyklai skiriamo laiko trukmė: 4 min. bendram prisistatymui ir po 2 min. kiekvienam darbui, tačiau šį laiką kiekviena mokykla gali panaudoti savo nuožiūra.