NVŠ PROGRAMA „LIEJIMO TECHNOLOGIJOS DETALIŲ GAMYBOJE“

 

Dalyvaudami programoje „Liejimo technologijos detalių gamyboje“ susipažinsite su atgautųjų spalvotųjų lydinių pritaikymu liejant naujus funkcionalius gaminius, kuriuos galėsite pritaikyti kasdienybėje. Metalo liejimas – vienas iš seniausių gamybos būdų, kuris taikomas ir dabar.

Šios programos metu jūs susipažinsite su įstabiu metalinių lydinių pasauliu, optiniais metalografiniais mikroskopais tirsite vidinę medžiagų  struktūrą, naudodami medžiagų analizatorius analizuosite medžiagos cheminę sudėtį, įvairiais būdais išmatuosite spalvotųjų metalo lydinių kietumą, išmoksite, kaip neišardžius patikrinti savo išlietos detalės kokybę. Per trumpą laiką išmoksite suprojektuoti naują detalę, kurią vėliau išliesite iš spalvotojo metalo lydinio, taip pat mokėsite sujungti spalvotuosius lydinius neišardomosiomis jungtimis. Pasigamintos lietos detalės ir specialūs įrankiai keliaus su jumis  į mokyklą, kur savo draugams galėsite parodyti, ką naujo sužinojote ir išmokote. 

Daugiau informacijos apie programą „Liejimo technologijos detalių gamyboje“ suteiks programos koordinatorius dr. Justinas Gargasas. Rašykite el. paštu justinas.gargasas@vgtu.lt arba skambinkite tel. 8 616 51275.