NVŠ NEAKIVAIZDINĖ PROGRAMA „DIZAINO TECHNOLOGIJOS IR INOVACIJOS“

  

Dizaino principais grįstas mąstymas yra būtinas kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, siekiančiam kurti inovatyvius sprendimus kiekvienoje gyvenimo situacijoje. Dizaino reikšmė ryškiausiai atsiskleidžia šiuolaikiniuose technologijų produktuose. Mes dizainą suvokiame kaip išmanių, išradingų, inovatyvių sprendimų pritaikymą sprendžiant kiekvieno žmogaus problemas. Automobilis, baldas, elektronikos prietaisas ir kiti masinės gamybos produktai mums teikia naudą ir pasitenkinimą, kai juose tinkamai įgyvendinti dizaino sprendimai – estetika, patogumas, saugumas, ekonomiškumas, ekologiškumas ir t.t.

NVŠ neakivaizdinės programos „Dizaino technologijos ir inovacijos“ metu jūs išmoksite svarbiausių pagrindinių principų, kaip taikyti kūrybinius dizaino principus kuriant ir įgyvendinant savo idėjas. Išmoksite patys sukurti tikrus savo idėjų prototipus. Programos metu sužinosite:

 -        kaip dizaino inovacijos paveikė mūsų visuomenės raidą;

 -        kokį proveržį inovacijų srityse daro dizaino sprendimai, nagrinėsime pavyzdžius,  metodus, praktikas;

 -        išmoksite modeliuoti 3D objektus su pažangia inžinerinio modeliavimo programa „Solidworks“;

 -        išmoksite naudotis 3D spausdintuvu ir sukurti greitus savo idėjų prototipus;

 -        mokysimės piešti dizaino idėjas su grafine planšete „Wacom“; 

 -        įgysite žinių apie prekės ženklo svarbą kuriant sėkmingus dizaino produktus;

 -        praktikuositės maketuoti inovatyvių gaminių prototipus ir modelius.

Laukiame visų, kurie nori tapti ateities produktų kūrėjais ir įgyti vertingos patirties dizaino ir technologijų srityse. Mes padėsime atsiskleisti jūsų kūrybiškumui.

 Jei turite klausimų, kreipkitės į programos koordinatorių doc. dr. Liną Krugelį el. paštu linas.krugelis@vgtu.lt arba skambinkite tel. 8 676 19639.