NVŠ NEAKIVAIZDINĖ PROGRAMA "AUDIOVIZUALINIŲ MEDIJŲ TAIKYMAS KURIANT IR DIEGIANT INOVACIJAS"

 

NVŠ programa „Audiovizualinių medijų taikymas kuriant ir diegiant inovacijas“ yra skirta  mokyklų vyresniųjų klasių mokiniams, besidomintiems audiovizualinžėmis technologijos ir jų kūrybiniu pritaikymu kuriant inovatyvius produktus. Geriausi universiteto dėstytojai moksleivius supažindins su fotografavimo, filmavimo priemonėmis, taip pat suteiks naudingus praktinius praktinius patarimus ir įgūdžius, reikalingus kuriant grafinį ir interneto svetainių dizainą. Visi užsiėmimai yra praktiniai, o galutinis siektinas rezultatas – internetinis kūrybos ir / arba inovatyvaus produkto pristatymas internetiniame portfolio. Dalyvavimas šioje NVŠ programoje – tai pirmasis moksleivio žingsnis profesionalios audiovizualinės kūrybos link bei bandymas tinkamai, šiuolaikiškai ir inovatyviai realizuoti savąsias kūrybines idėjas.

Daugiau informacijos apie programą „Audiovizualinių medijų taikymas kuriant ir diegiant inovacijas“ suteiks programos koordinatoriai doc. dr. Remigijus Venckus (rašykite remigijus@venckus.eu arba skambinkite tel. 852512165) ir doc. dr. Eglė Jaškūnienė (rašykite egle.jaskuniene@vgtu.lt arba skambinkite tel. 852370693).

 Moksleiviams, kurie dalyvaus programoje ir dirbs sesijose, rekomenduojame kartu atsivežti techninę ir programinę įrangą:

  1. filmuojantį ir fotografuojantį mobilųjį telefoną
  2. fotoaparatą, kuriuo galima fotografuoti ir filmuoti
  3. USB laidus (iphone, android ir kitiems įrenginiams) skaitmeninės informacijos perkėlimui
  4. SD, FC ir kitų kortelių skaitytuvus
  5. kompiuterį su įdiegtomis ir parengtomis darbui atviro kodo programomis: