NVŠ NEAKIVAIZDINĖ PROGRAMA „BIOMEDICINOS INŽINERIJA“

 

„Biomedicinos inžinerijos“ programos užsiėmimuose įgysite esminių žinių apie  biomedicinos raidą, sužinosite, kokias sritis apima biomechanika. Praktiniuose užsiėmimuose išmatuosite savo raumenų biosignalus, turėsite galimybę juos panaudoti savo sukonstruotiems bioniniams protezams, egzoskeletams ir kitiems pagamintiems prototipams pajudinti ir valdyti. Juos galėsite parsivežti į savo mokyklą ir gautas žinias, potyrius bei patirtį perduoti draugams.

Vykdydami šią programą nagrinėsite, kaip įmanoma atkurti sutrikusias žmogaus funkcijas ir išplėsti jo galimybes, perprasite, kaip mokslui sekasi tobulinti žmogaus kūną, suprasite, kokių turime privalumų, palyginti su robotais. Užsiėmimuose kalbėsime apie technologijas, padedančias žmogui (pa)matyti, (pa)judėti, (pa)jausti. Turėsite galimybių padirbėsite su įvairiais jutikliais, imituojančiais žmogaus jutimus, ir net pamėginsite juos pasidaryti patys. Ir apskritai – ar gali žmogaus judėjimą pakeisti mašinos?

Daugiau informacijos apie „Biomedicinos inžinerijos“ programą suteiks programos koordinatorius Gintaras Jonaitis. Rūpimais klausimais rašykite el. paštu gintaras.jonaitis@vgtu.lt arba skambinkite tel. 8 600 40 975.