NVŠ NEAKIVAIZDINĖ PROGRAMA „BEPILOČIŲ ORLAIVIŲ TECHNOLOGIJOS“

 

NVŠ programa „Bepiločių orlaivių technologijos“ skirta mokyklų vyresniųjų klasių mokiniams, besidomintiems bepiločių orlaivių technologijomis. Programos metu moksleiviai susipažins su aviacijos technologijų raida, įgis aerodinamikos pagrindus, sužinos apie bepiločių orlaivių tipus, orlaivį sudarančius elementus, jų paskirtį ir parametrus, taip pat bepiločių orlaivių skrydžių saugą.

Praktinių užsiėmimų metu, dirbdami grupėse, moksleiviai konstruos mėtomus sklandytuvus ir fiksuoto sparno bepiločius orlaivius, mokysis juos valdyti simuliatoriuje ir realiomis sąlygomis. Savo žinias ir praktinius įgūdžius gilins atlikdami savarankiško darbo užduotis namuose.

Programos metu kiekviena vyresniųjų klasių mokinių grupė  (po 4 mokinius iš vienos mokyklos) su savo mokytoju sukonstruos bepiločio orlaivio modelį, kurį, pasibaigus programai (su visa kita reikalinga įranga), galės pasiimti į savo mokyklą ir toliau tobulinti bepiločių orlaivių konstravimo ir valdymo įgūdžius.

Daugiau informacijos   apie „Bepiločių orlaivių technologijų“ programą suteiks Jurgita Seniūnaitė. Rašykite jai el. paštu jurgita.seniunaite@vgtu.lt arba skambinkite tel. 8 692 38764.