*

Mieli mokiniai, tėveliai ir mokytojai,

2018-2019 mokslo metais organizuojame šiuos "Ateities inžinerijos" neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) būrelius, kurių dalyvius praktiškai supažindinsime su išmaniosios inžinerijos technologijomis ir jų taikymu savo sugalvotoms idėjoms įgyvendinti :

1. ANDROID PROGRAMĖLIŲ KŪRIMAS

Į užsiėmimus kviečiame 7-12 klasių mokinius, besidominčius Android programėlių kūrimu. Užsiėmimų metu aiškinsimės Android operacinės sistemos veikimo principus, nagrinėsime, kaip išnaudoti išmaniųjų telefonų ir kitų mobiliųjų įrenginių aparatinę įrangą, susipažinsime su Android programėlių kūrimo pagrindais, kursime nesudėtingas Android rogramėles. Įgytos žinios ir darbo įgūdžiai padės pagrįstai pasirinkti tolimesnio mokymosi ir profesinės veiklos sritį. Dalyviai,  sėkmingai baigę programą, gaus baigimo pažymėjimus.

Užsiėmimai vyks kartą per savaitę po 2 val. VGTU Elektronikos fakultete Naugarduko g. 41 Vilniuje

Užsiėmimų kaina - 15 EUR/mėn. (galima panaudoti NVŠ krepšelio lėšas)

Daugiau informacijos apie programą suteiks Dovilė Kurpytė, el.p. dovile.kurpyte@vgtu.lt , tel. (8 693) 70214

2. PRAKTINĖ MECHATRONIKA IR ROBOTIKA

Iš užsiėmimus kviečiame 7-12 klasių mokinius, besidominčius mechatronika, apimančia mechanikos, elektronikos ir informacinių technologijų žinias, metodus ir technologijas. Užsiėmimų metu mokiniai sužinos apie mechatroninių elementų bei sistemų veikimą, galimybes ir taikymą kasdieniame gyvenime, išmoks praktiškai valdyti egzistuojančius ir kurti naujus įvairios paskirties originalius robotus. Savo kuriamo roboto detales dalyviai galės pasigaminti ir patys – susikūrę savo dizaino detalių virtualius modelius juos galės „materializuoti“ 2D lazerine pjaustytuvu arba 3D spausdintuvus. Užsiėmimų metu gautos žinios ir įgyti įgūdžiai leis kurti panašias sistemas savarankiškai namuose ar mokykloje. Dalyviai, sėkmingai baigę programą, gaus baigimo pažymėjimus.

Užsiėmimai vyks kartą per savaitę po 2 val. VGTU Mechanikos fakultete Basanavičiaus g. 218 Vilniuje.

Užsiėmimų kaina - 15 EUR/mėn. (galima panaudoti NVŠ krepšelio lėšas)

Daugiau informacijos apie programą suteiks Tadas Lenkutis, el p. tadas.lenkutis@vgtu.lt ,  tel. (8 626) 91877

 

KVIEČIAME!

Jei Jus domina dalyvavimas kitose "Ateities inžinerijos" ugdymo platformos veiklose, informacijos galite gauti šios svetainės kituose skyriuose, taip pat parašę el. p. ateitin@vgtu.lt arba paskambinę platformos koordinatoriui Henrikui Mykolaičiui tel (8 618) 80420.

Dėkojame už dėmesį ir bendradarbiavimą.

"Ateities inžinerijos" komanda

***

Esi 9-12 klasių moksleivis? „Draugauji“ su skaičiais ir sieji savo ateitį su finansais ir ekonomika? Tuomet privalai išbandyti savo jėgas Finansų olimpiadoje! Nepraleisk progos parodyti savo sugebėjimus ir laimėti šaunius Vilniaus Gedimino technikos universiteto, AB Nasdaq ir kitų olimpiados rėmėjų bei partnerių įsteigtus prizus!