Čia pateikiamos rekomendacijos ir patarimai kaip efektyviau panaudoti jūsų Mokyklos puslapį. Medžiaga prieinama Mokyklų puslapių tvarkytojams ir projektinių darbų vadovams. Jei jūs toks esate, o medžiagos matyti negalite, susisiekite per Moodle, el. paštu ateitin@vgtu.lt , ar tel. 861880420,  drauge viską išspręsime.

Linkiu sėkmės,

AI koordinatorius Henrikas Mykolaitis

Diskutuokime dėl visos AI svetainės ir, kas dabar itin aktualu, Mokyklų puslapių - kaip juos geriau organizuoti ir panaudoti? Kokios konkrečios temos dar domina? O kaip vertinate AI platformos veiklą ir kaip siūlote ją gerinti? - Pradėkite naują temą

Čia rasite bendras rekomendacijas, skirtas Mokyklos puslapių tvarkytojams, taip pat AI konsultantų kontaktinius duomenis

Šiame skyriuje pateikiama viešinimui skirta informacija apie mokyklos dalyvavimą bei pasiekimus AI platformoje ir kitose veiklose susijusiose veiklose, Įkeliami failai - JPG formato. 

Pavyzdžiui, jei jūsų mokyklos komandos 2018-2019 m. dalyvavo AI neakivaizdinėse NVŠ programose, čia galite paskelbti jų  atliktų projektinių darbų plakatus (jei neturite jų maketo paskutinio varianto - kreipkitės, atsiųsime). Be to, puikiai tiks informacija apie mokyklos pasiekimus dalykinėse olimpiadose, įvairiuose techninės kūrybos konkursuose ir pan. Pasirodykite, ką esate pasiekę! 

Šio skyriaus duomenų bazėse dedama informacija apie mokykloje šiuo metu atliekamus AI projektinius darbus. Čia rasite informacijos pateikimo pavyzdžius.