Naujienos

PRIMENAME, KAD SAVIVALDYBĖSE VYKSTA NVŠ FINANSAVIMO KONKURSAI !

Henrikas Mykolaitis -

Visas mokyklas (įskaitant ir profesines), vykdančias bendrojo ugdymo programą ir norinčias dalyvauti AI platformos veikloje 2020-2021 m. m., kviečiame dalyvauti savo savivaldybės organizuojamame NVŠ veiklų finansavimo konkurse. 

Šiemet Vyriausybė NVŠ veikloms papildomai skyrė rekordinę pinigų sumą - iš viso 8 mln. EUR, kuri ŠMSM 2020 07 07 įsakymu Nr. V-1022 yra paskirstyta savivaldybėms vaikų vasaros stovykloms ir kitoms NVŠ tęstinėms veikloms finansuoti konkurso būdu. Dalis savivaldybių savo konkursus jau organizavo, ir malonu pastebėti, kad visos mokyklos, kurios kreipėsi dėl paramos dalyvauti AI platformos veiklose, ją gavo, tačiau dauguma konkursų dar tik vyks rugpjūčio-rugsėjo mėn.

Raginame visas mokyklas, jau dirbančias AI platformoje, ir dar neisitraukusias į šią veiklą, skubiai kreiptis į savo savivaldybės administraciją, išsiaiškinti konkurso sąlygas ir pateikti paraišką dalyvavimui AI veiklose paremti. Tokio projekto tipinę sąmatą sudarytų išlaidos medžiagoms, priemonėms ir paslaugoms, kurios reikalingos mokinių kūrybiniams darbams, mokinių pavežėjimui į kontaktinių renginių vietas bei maitinimui renginių metu, taip pat mokytojų - projektinių darbų vadovų ir konsultantų simboliniam darbo užmokesčiui. 

Jei kiltų klausimų - mielai padėsime. Kreipkitės į pasirinktų tematikų konsultantus, kurių kontaktai nurodyti AI svetainės tematikų puslapiuose, arba - bendrais klausimais - el. paštu ateitin@vgtu.lt arba telefonu (8 618) 80420.

Iki susitikimo AI veiklose!

Ai koordinatorius dr. Henrikas Mykolaitis

PAVASARIO SESIJOS 1-OJI DALIS - 2020 06 02

Henrikas Mykolaitis -

Didžiąją dalį "Ateities inžinerijos" 2019-2020 m. m. projektinių darbų sustabdė karantino apribojimai, todėl pavasario sesija vyks dviem dalimis - pirmoji vyks nuotoline forma 2020 m. birželio 2 d. ir joje bus pristatomi jau užbaigti darbai, visų pirma, tie, kurių autoriai šiemet paliks savo mokyklas, o antroji dalis, kurioje bus pristatyti visi likę šio sezono darbai, vyks, kaip planuojama, rugsėjo pabaigoje. Daugiau informacijos ir registracija į AI pavasario sesijos 1-ąją dalį - šios svetainės Aktualijų puslapyje http://ateitin.vgtu.lt/course/index.php?categoryid=27

Kviečiame registruotis ir dalyvauti !

"Ateities inžinerijos" komanda

STRAIPSNIS APIE AI VEIKLĄ - PORTALE WWW.15MIN.LT

Henrikas Mykolaitis -

Portalas www.15min.lt paskelbė VGTU studijų prorektoriaus Romualdo Kliuko ir AI koordinatoriaus Henriko.Mykolaičio straipsnį "Inovacijų mokymas(-is): ar inovatorių rengimas turėtų tapti švietimo sistemos prioritetu?"  Straipsnyje, kurį galima rasti https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/svietimas/inovaciju-mokymas-is-ar-inovatoriu-ugdymas-turetu-tapti-svietimo-sistemos-prioritetu-233-1171866 , plačiau atžvelgiamas inovacinių gebėjimų ugdymo Lietuvoje kontekstas bei svarba ir pateikiami siūlymai 6iam ugdymui gerinti remiantis AI platformos patirtimi.

Kviečiame susipažinti!

Henrikas Mykolaitis

Visos naujienos...