Naujienos

  VIRTUALI ŠVIETIMO INOVACIJŲ PARODA "MOKYKLA 2020"

  Henrikas Mykolaitis -

  Kviečiame apsilankyti Vilnius Tech stende virtualioje švietimo inovacijų parodoje "Mokykla 2020". Paroda vyks 2020 m. lapkričio 20-21 d. d., o jos adresas yra https://mokykla.biletum.com/lt/events/78/promo/hall/ . Vilnius Tech stende pristatome visas pagrindines mūsų darbo su mokiniais ir mokytojais iniciatyvas, įskaitant, suprantama, ir "Ateities inžinerijos" platformą - jos tematikų trumpus aprašus, atliktų projektinių darbų pavyzdžius ir kitą informaciją.

  Šias veiklas platesniame dabarties aktualijų kontekste aptars ir Vilnius Tech Stojančiųjų priėmimo ir informavimo centro direktorė Dovilė Ulinskaitė, kurios pranešimą "Kaip užauginti inžinerijos Sabonį? - neformaliojo ugdymo (nuotolinės) galimybės VILNIUS TECH" žiūrėkite ir klausykite lapkričio 20 d. 17:00-17:45 val. LITEXPO koordinuojamoje parodos dalyvių konferencijoje. Linkime malonaus ir naudingo apsilankymo parodoje "Mokykla 2020"!

  AI platformos koordinatorius Henrikas Mykolaitis 

  SKELBIAME AI III-OJO SEZONO KONKURSO NUGALĖTOJUS

  Henrikas Mykolaitis -

  AI III-asis sezonas baigėsi projektinių darbų konkursu 2020 m. spalio 8 d. AI rudens renginyje. Konkursui 14-oje tematikų buvo pristatyti 68 projektiniai darbai. Nugalėtojais pripažinti darbai išvardyti pridedamame sąraše.

  Sveikiname nugalėtojus, jiems ir visiems kitiems AI platformos dalyviams naujajame sezone linkime naujų kūrybinių sumanymų ir jų sėkmingo įgyvendinimo!

   „Ateities inžinerijos“ komanda

   

  AI 4-OJO SEZONO PRISTATYMAS 2020-10-09

  Henrikas Mykolaitis -

  Mieli AI bendruomenės nariai ir jiems prijaučiantys,

  kviečiame į nuotolinį AI 4-ojo sezono tematikų ir veiklų pristatymą, kuris vyks  2020 m. spalio 9 d. 9:00 - 13:00 val. Prieigos Zoom kodas -  ID 960 1581 2683.

  Renginio programa pridedama, o AI tematikų informacinius plakatus galima rasti ČIA

  Iki susitikimo,

  AI komanda

  PROJEKTINIŲ DARBŲ REGISTRACIJA - IKI SPALIO 5 D.

  Henrikas Mykolaitis -

  Gerbiami "Ateities inžinerijos" bendruomenės nariai,

  jei praeitais mokslo metais esate atlikę projektinį darbą ir jo mums dar nepristatėte - kviečiame iki spalio 5 d. darbą  įregistruoti pristatymui-konkursui AI rudens renginio metu 2020 m. spalio 8 d. Registravimo formas ir kitą susijusią informaciją rasite AI rudens renginio puslapyje. Numatoma, kad renginyje bus pristatyta apie 90 projektinių darbų.

  Renginio dalyvių registraciją pradėsime rugsėjo 28 d., o jo programą numatome paskelbti spalio 6 d. Sekite mūsų informaciją! 

  Iki susitikimo Rudens renginyje!

  "Ateities inžinerijos" komanda

  KVIEČIAME Į NVŠ BŪRELIUS!

  Henrikas Mykolaitis -

  Mieli mokiniai, jų tėveliai ir mokytojai,

  kviečiame Vilniaus m. ir kitų savivaldybių mokyklų mokinius lankyti 2020-2021 m. m. VGTU organizuojamus neformaliojo vaikų švietimo būrelius. Daugiau informacijos rasite ČIA.  Linkime kūrybinės sėkmės!

  "Ateities inžinerijos" platformos komanda

  PRIMENAME, KAD SAVIVALDYBĖSE VYKSTA NVŠ FINANSAVIMO KONKURSAI !

  Henrikas Mykolaitis -

  Visas mokyklas (įskaitant ir profesines), vykdančias bendrojo ugdymo programą ir norinčias dalyvauti AI platformos veikloje 2020-2021 m. m., kviečiame dalyvauti savo savivaldybės organizuojamame NVŠ veiklų finansavimo konkurse. 

  Šiemet Vyriausybė NVŠ veikloms papildomai skyrė rekordinę pinigų sumą - iš viso 8 mln. EUR, kuri ŠMSM 2020 07 07 įsakymu Nr. V-1022 yra paskirstyta savivaldybėms vaikų vasaros stovykloms ir kitoms NVŠ tęstinėms veikloms finansuoti konkurso būdu. Dalis savivaldybių savo konkursus jau organizavo, ir malonu pastebėti, kad visos mokyklos, kurios kreipėsi dėl paramos dalyvauti AI platformos veiklose, ją gavo, tačiau dauguma konkursų dar tik vyks rugpjūčio-rugsėjo mėn.

  Raginame visas mokyklas, jau dirbančias AI platformoje, ir dar neisitraukusias į šią veiklą, skubiai kreiptis į savo savivaldybės administraciją, išsiaiškinti konkurso sąlygas ir pateikti paraišką dalyvavimui AI veiklose paremti. Tokio projekto tipinę sąmatą sudarytų išlaidos medžiagoms, priemonėms ir paslaugoms, kurios reikalingos mokinių kūrybiniams darbams, mokinių pavežėjimui į kontaktinių renginių vietas bei maitinimui renginių metu, taip pat mokytojų - projektinių darbų vadovų ir konsultantų simboliniam darbo užmokesčiui. 

  Jei kiltų klausimų - mielai padėsime. Kreipkitės į pasirinktų tematikų konsultantus, kurių kontaktai nurodyti AI svetainės tematikų puslapiuose, arba - bendrais klausimais - el. paštu ateitin@vgtu.lt arba telefonu (8 618) 80420.

  Iki susitikimo AI veiklose!

  Ai koordinatorius dr. Henrikas Mykolaitis

  PAVASARIO SESIJOS 1-OJI DALIS - 2020 06 02

  Henrikas Mykolaitis -

  Didžiąją dalį "Ateities inžinerijos" 2019-2020 m. m. projektinių darbų sustabdė karantino apribojimai, todėl pavasario sesija vyks dviem dalimis - pirmoji vyks nuotoline forma 2020 m. birželio 2 d. ir joje bus pristatomi jau užbaigti darbai, visų pirma, tie, kurių autoriai šiemet paliks savo mokyklas, o antroji dalis, kurioje bus pristatyti visi likę šio sezono darbai, vyks, kaip planuojama, rugsėjo pabaigoje. Daugiau informacijos ir registracija į AI pavasario sesijos 1-ąją dalį - šios svetainės Aktualijų puslapyje http://ateitin.vgtu.lt/course/index.php?categoryid=27

  Kviečiame registruotis ir dalyvauti !

  "Ateities inžinerijos" komanda

  Visos naujienos...